Житомирські лікарі взяли участь у всеукраїнській конференції у Києві – КОРОСТЕНЬ СЬОГОДНІ

Житомирські лікарі взяли участь у всеукраїнській конференції у Києві

6-7 грудня житомирська делегація взяла участь у ХV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік», яка відбулася у Києві за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Всеукраїнської Асоціації дитячої імунології, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), повідомляє сайт ЖИТОМИР СЬОГОДНІ з посиланням на Житомирську ОДА

Традиційно у заході взяли участь провідні вітчизняні та міжнародні експерти.

 З вітальним словом до учасників конференції виступили заступники Міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський і Павло Ковтонюк, академік Національної академії медичних наук України, ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Юрій Вороненко, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс, директор офісу з охорони здоров’я Агентства розвитку Уряду США (USAID Україна) Джері Дібл та інші.

Конференція працювала у форматі ефективних презентацій та дискусійних панелей. Серію виступів розпочала Людмила Чернишова, яка розглянула питання щодо прогнозування ефективності впровадження вакцинації проти пневмококової та ротавірусної інфекцій в Україні.

Завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика, д.м.н., професор Алла Волоха у своїй презентації розкрила особливості імунної відповіді ВІЛ-інфікованих дітей на антибактеріальні та противірусні вакцини.

 Ізраїльський лікар, професор кафедри епідеміології Школи громадського здоров’я Університету Хайфи Манфред С. Грін  поділився світовим досвідом щодо використання АКДП (цільноклітинна АКДП vs ацеллюлярна АаКДП). Також він презентував доповідь «Кір. Актуальність проблеми і профілактика».

 Медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Катерина Булавінова розповіла про глобальний ринок вакцин та його вплив на українські реалії.

 До питання ролі  комунікацій у проведенні вакцинації  у своєму виступі звернувся заступник начальника Управління громадського здоров’я МОЗ України Сергій Платов.

 Цю тему влучно доповнила подальша доповідь доцента кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л Шупика, головного дитячого імунолога м. Києва Федора Лапія «Протипоказання до вакцинації: міфи та реальність».

 Своїм баченням комунікації з батьками маленьких пацієнтів, а також з представниками мас-медіа поділився відомий лікар-педіатр, автор та телеведучий програми «Школа доктора Комаровського» Євген Комаровський.

На конференції також були представлені виступи колег з регіонів.

 Житомирську делегацію очолювала головний  позаштатний спеціаліст УОЗ облдержадміністрації зі спеціальності «Педіатрія», заступник головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні з організаційно-методичної роботи Оксана Лук’яненко. До складу делегації увійшли: обласний позаштатний дитячий імунолог, керівник імунологічного центру обласної дитячої  клінічної лікарні Ірина Гладун, завідуюча кабінетом профілактики  інфекційних захворювань центральної дитячої міської лікарні м. Житомира Людмила Головень, заступник головного лікаря КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» Олег Приходько, завідуючий Наталівської АЗПСМ КЗ «ЦППМСД Новоград-Волинського району» Володимир Мозалевський, завідувачка Тупалецької АЗСПМСД КЗ «ЦППМСД Новоград-Волинського району» Вікторія Кузьменко, районний педіатр Попільнянського району Тетяна Самойлюк, лікар-педіатр Попільнянської ЦРЛ Надія Сиротюк та завідувачка прес-центру ОМЦЗСМ Емма Будник.

 За особистий внесок у розвиток та покращення якості програми імунізації населення України всі лікарі з області отримали подяки від МОЗ України, ВООЗ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а також сертифікати тренерів з ефективного консультування з питань імунізації.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*